تبلیغات
جدیدترین اخبار ورزشی - برد پرگل رئال مادرید برابر رئال ساراگوسا
با ما به روز باشید
برد پرگل رئال مادرید برابر رئال ساراگوسا
نوشته شده توسط علیرضا فرهمندیان در ساعت 09:53 ق.ظرئال مادرید رئال ساراگوسا، تیم قعرنشین جدول را سه بر یک شکست داد. آنها هرچند در سانتیاگو برنابئو از حریف عقب افتادند اما در نهایت پیروزی آسانی را به دست آوردند.
گلزنی کریستیانو و کاکا ، دو برنده اسبق توپ طلای فوتبال جهان و اوزیل ، ستاره آینده داری که با این روند به زودی توپ طلایی خواهد شد ، از مهمترین نکات این بازی سخت بود .

ساراگوسا اکنون 13 بازی است که پیروزی را تجربه نکرده است.

مادرید با آن که بازی را درخشان آغاز کرد در دقیقه 12 گل خورد. کارلوس آراندا فرصت و فضای کافی را در اختیار خود دید و به پیش رفت و در میان بازیکنان رئال توپ را به آنخل لافیتا سپرد تا او آن را وارد دروازه خالی رئال کند. این سومین گل لافیتا در دو بازی اخیرش در سانتیاگو برنابئو بوده است.

مردان ژوزه مورینیو تا دقیقه 32 صبر کردند تا به گل برسند. پاس عالی ریکاردو کاروالیو به کاکا رسید و او با کنترل عالی توپ، آن را وارد دروازه روبرتو کرد.

مادرید در دقیقه 49 گل دوم را زد. استبان گرانرو توپ را به اوزیل داد و پاس او به کریستیانو رونالدو رسید و او هم به سبک گل ساراگوسا دروازه این تیم را گشود.

سپس گرانرو و کاکا با هم همکاری کردند. بازیکن برزیلی توپ را به مسعود اوزیل داد و او آن را به سمت تیر نزدیک‌تر زد و گل سوم را به ثمر رساند.

اکنون مادرید پیش از بازی بارسلونا در خانه ویارئال با هشت امتیاز اختلاف صدرنشین است. ساراگوسا هم با یک بازی بیشتر، با اختلاف 6 امتیاز با تیم نوزدهم در قعر جدول قرار دارد.

»
 
 

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب