تبلیغات
جدیدترین اخبار ورزشی - لیورپول خواستار معاوضه کارول با ته وز شد
با ما به روز باشید
لیورپول خواستار معاوضه کارول با ته وز شد
نوشته شده توسط علیرضا فرهمندیان در ساعت 10:01 ق.ظلیورپول پیشنهادی به یادماندنی به منچسترسیتی داد و خواستار معاوضه ' اندی کارول' با کارلوس ته وز شد.
 باشگاه آنفیلد روز پنج شنبه با منچسترسیتی تماس گرفت و پرسید که در ازای ته وز چه مبلغی می خواهند و اگر مایل هستند برای تکمیل قرارداد کارول را با این بازیکن آرژانتینی معاوضه کنند.

 ''برایان ماروود'' مدیر فوتبال منچسترسیتی فورا این پیشنهاد را رد کرد هرچند که مانچینی آن زمان که کارول در نیوکاسل بود بازی های او را می ستود.

 کارول که هشتمین بازیکن گرانقیمت فوتبال انگلیس محسوب می شود در 35 بازی فقط شش گل به ثمر رساند و در این مدت حتی نتوانست جایگاهی ثابت در لیورپول پیدا کند.

 مشکل سازگاری با زندگی در مرسی ساید وضعیت او را به گونه ای کرد که لیورپول حاضر است با 10 میلیون پوند زیان او را به منچسترسیتی بدهد و ته وز را بگیرد.

 پیش از این فابیو کاپلو از شیوه زندگی و فعالیت حرفه ای کارول با توجه به آن که تا آن زمان در 20 بازی فقط دو گل به ثمر رسانده بود؛ انتقاد کرده بود.

 قرار است ته وز هفته آینده به منچستربازگردد و اگر تا روز سه شنبه تغییری در اوضاع صورت نگیرد و توافقات با آ ث میلان نهایی نشود باید تا فصل تابستان در منچسترسیتی بماند.

 کیا جورابچیان مشاور ته وز گفت او می خواهد جایگاه خود را در منچسترسیتی بازیابد ولی بعید به نظر می رسد تازمانی که این بازیکن عذرخواهی نکند مانچینی او را در تیم جای دهد.

 از سوی دیگر موضع دفاعی ته وز و انعطاف ناپذیری او نسبت به مانچینی تاکنون 10 میلیون پوند برایش هزینه داشته است.

 ته وز هنوز هم یک مهاجم قوی و مورد قبول اکثر باشگاه های جهان است و تاکنون چندین باشگاه حاضر به مذاکره برای جذب او با قیمت بالا شده اند.

 ته وز مشکل خانوادگی خود برای اقامت در انگلیس را حل کرد و همین امر راه را برای سایر باشگاه های لیگ برتر و جذب او هموارتر کرده است.


»
 
 

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب