تبلیغات
جدیدترین اخبار ورزشی - غنا با غلبه بر مالی جواز صعود را پیدا کرد
با ما به روز باشید
غنا با غلبه بر مالی جواز صعود را پیدا کرد
نوشته شده توسط علیرضا فرهمندیان در ساعت 11:23 ق.ظ
در ادامه مسابقات جام ملت‌های آفریقا گینه به پیروزی پرگل مقابل بوتسوانا رسید و غنا با غلبه بر مالی جواز صعود به مرحله یک چهارم نهایی را پیدا کرد.
    شب گذشته دو دیدار از گروه چهارم این مسابقات انجام شد. گینه، یکی از دو میزبان مشترک پیکارها در بازی کاملا برتر و یکطرفه ۶ بر یک از سد بوتسوانا عبور کرد.در این بازی گینه‌ای‌ها در دقایق ۱۵ و ۲۷ توسط محمد دیالو گلزنی کردند.در مقابل دیپسی سلووانه در دقیقه ۲۳ یکی از دو گل دریافتی را جبران کرد.اما گینه در دقایق ۴۲ و ۴۵ نیمه اول دو گل دیگر توسط سلیمان کامارا و ابراهیم ترائوری زد.

در نیمه دوم بازی هجومی گینه استمرار یافت. این تیم موفق شد توسط محمد با ۸۴ و نبی سومه ۸۶ گلزنی کند و شمار گل‌های زده خویش را به ۶ افزایش دهد.از جمله نکات قابل تامل این بازی اخراج پاتریک موتسپه، بازیکن خط دفاعی بوتساونا در دقیقه ۴۵ بود.

در دیداری دیگر غنا با نتیجه ۲ بر صفر مالی را مغلوب کرد. آسامواه ژیان ۶۳ و آندرو آیه ۷۶ زننده گل برای غنایی‌ها در این مصاف سخت بودند.

با انجام این دو پیکار غنا ۶ امتیازی شد و در صدر گروه ایستاد. این تیم صعود خود را به دور یک چهارم نهایی محرز کرد.گینه نیز با ۳ امتیاز و میانگین گل زده ۴+در رده دوم جای گرفت و بخت خود را برای صعود افزایش داد. مالی نیز با ۳ امتیاز و میانگین گل زده ۱- در رده سوم قرار گرفت. بوتسوانا نیز بدون امتیاز در رده چهارم است.

 


»
مرتبط با :
برچسب ها : جام ملت‌های 2012 آفریقا-مالی-غنا-
 
 

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب