تبلیغات
جدیدترین اخبار ورزشی - کار خوب رویانیان قابل تقدیر است
با ما به روز باشید
کار خوب رویانیان قابل تقدیر است
نوشته شده توسط امیرضا مقدم در ساعت 02:54 ب.ظ

سردار رویانیان با جسارت و شهامتی مثال زدنی دل همة ورزش دوستان علاقه مند به ورزش پاك را تسخیر كرد.

سردار بر خلاف دیگران و همتایش كه آنهمه دست نوشته خانواده های مظلوم واقع شده در سایت فارس را منكر شدند ، با عمل به تكلیف وارد ماجرا شد و مسئله را بر همگان آشكار كرد .در حقیقت  اگر سردار چنین نمیكرد نباید به درجه سرداری میرسید ، ولی با عمل به شرع و قانون ، نشان داد هنوز هستند كسانی كه در جایگاه كسب شده از نظام اسلامی ، به وظایف شرعی و قانونی اش عمل میكند . 

بعد از منتشر شدن خبر از طرف سردار رویانیان ، ترابیان اعلام كرد بعد از مطالعه مستندات باشگاه پیروزی ،نسبت به قضایا تصمیم گیری خواهیم كرد !

باید به ترابیان عزیز بگوئیم سورنا را از ته گشاد آن نمیزنند ! آنچه جامعه فوتسال ، شما و ما میدانیم از این دست كارها توسط برخی اشخاص معروف این رشته سالیانه پولهای هنگفت از راه های غیر قانونی بدست می آورد ! اشخاصی که سالهاست كه در یك فصل لیگ فوتسال مشاور چندین تیم بوده و هستند !

ترابیان عزیز نباید سردار رویانیان به شما بگوید در حوزه كاریتان چه اتفاقی افتاده و شما بعد از آن شروع به رسیدگی كنید ! شما سالها قبل و با سرنخ های مختلفی كه وجود داشته باید به مقصد میرسیدید !

فرهنگ غنی اسلام در كشور مان جاریست و با عمل به آن زبانزد جهانیان خواهیم بود . 
باید در عمل نشان دهیم برای رسیدن به هدف مسائل اخلاقی را فدای نتیجه نمیكنیم . برای مثال چوی سونگ كوك بازیكن تیم ملی كره بدلیل تبانی محروم میشود و این بازیكن برای ادامه فعالیت به خارج از كشورش میرود اما فدراسیون كره دوباره اعلام میكند این بازیكن مادام العمر از بازی در كشور و خارج از كشورش محروم بوده و حق فعالیت تا پایان عمرش را  ندارد .

حالا با توجه به مطالب بالا خودمان را با عملكردمان بسنجیم و هر كس برداشت آزاد خود را داشته باشد

»
 
 

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب