تبلیغات
جدیدترین اخبار ورزشی - ریاست کفاشیان غیرقانونی است
با ما به روز باشید
ریاست کفاشیان غیرقانونی است
نوشته شده توسط علیرضا فرهمندیان در ساعت 08:59 ب.ظ

نامه پورمحمدی به رئیس جمهور:

ریاست کفاشیان غیرقانونی است

رییس سازمان بازرسی کل کشور در پی آنچه که آن را «نقض قوانین در فدراسیون‌های ورزشی مخصوصا فدراسیون فوتبال و بی‌توجهی وزارت ورزش و جوانان به این موضوع» می‌داند، به رییس‌جمهور نامه نوشت که این نامه حاوی یک پیشنهاد برای حل مشکل انتخابات فدراسیون فوتبال نیز هست.
در بخش‌هایی از نامه حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی خطاب به محمود احمدی‌نژاد آمده است: «سازمان بازرسی کل کشور از سال 1388 تا 13 اسفند 90، هشدارهای شفاهی، مکتوب و رسمی مکرری را به مسئولان وقت سازمان تربیت بدنی و متعاقبا وزارت ورزش و جوانان در خصوص منع به‌کارگیری نیروهای بازنشسته در فدراسیون‌های ورزشی داده بود اما وزیر ورزش و جوانان با وجود آگاهی لازم، به وظیفه قانونی خود عمل نکرده است.

علی کفاشیان بدون مجوز هیات وزیران نمی‌تواند قانونا در سمت رییس فدراسیون فوتبال انجام وظیفه کند و مقتضی بود وزارت ورزش و جوانان قبل از برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال، نظر هیات وزیران را درباره اعاده به‌کار علی کفاشیان اخذ می‌کرد تا در صورت موافقت، وی برای کاندیدا شدن ریاست فدراسیون فوتبال واجد شرایط باشد.

پیشنهاد می‌شود هیات وزیران با اعاده به خدمت کفاشیان برای مدتی کوتاه و با حکم سرپرستی توسط وزیر ورزش و جوانان موافقت کند. همچنین این تصمیم فرصت مناسبی نیز به مجلس شورای اسلامی خواهد داد که با بررسی‌های لازم، قانونی جامع درباره فدراسیون‌های ورزشی وضع کند.

سازمان بازرسی کل کشور، استفاده از بازنشستگان در کمیته ملی المپیک، فدراسیون‌های ورزشی و هیات‌های ورزشی را به صواب نزدیک‌تر می‌داند و بر همین اساس نیز در سال‌های گذشته با نمایندگان مجلس مذاکراتی داشتیم و از هر لایحه و طرحی که از این ایده دفاع کند، پشتیبانی می‌کنیم.»


»
مرتبط با : اخبار گوناگون
 
 

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب