تبلیغات
جدیدترین اخبار ورزشی - یوونتوس با 5 گل فیورنتینا را شکست داد
با ما به روز باشید
یوونتوس با 5 گل فیورنتینا را شکست داد
نوشته شده توسط علیرضا فرهمندیان در ساعت 03:35 ب.ظیوونتوس فیورنتینا را در ورزشگاه آرتمیو فرانکی ویران کرد و فاصله را در صدر جدول با میلان دوباره به چهار امتیاز رساند.
   البته فیورنتینا با اخراج الساندرو چرچی در دقیقه 21 ده‌نفره شده بود. فیورنتینا دیگر نتوانست خود را بازیابد و یوونتوس مقتدرانه آنها را شکست داد.

یووه حملات خود را از ابتدای بازی شروع کرد و ضربه میرکو وویچینیچ در دقیقه 6 به تیر دروازه خورد و برگشت.

مهاجم مونته‌نگرویی ده دقیقه بعد گل زد. او این بار روی چند پاس خوب فضایی عالی یافت و ضربه کات‌دار او آرتور بوروچ را مغلوب کرد.

 اوضاع برای فیورنتینا در دقیقه 21 بسیار دشوار شد. چرچی و مارتین کاسرس با هم بر سر توپ مبارزه می‌کردند که چرچی بی‌دلیل به پشت کاسرس لگد زد و داور که ماجرا را دیده بود در نشان دادن کارت قرمز به او تردیدی نداشت.

یوونتوس به‌خوبی از برتری نفری خود استفاده کرد. در دقیقه 28 بود که کرنر آندره‌آ پیرلو که به سمت تیر نزدیک‌تر زده شد را ووچینیچ به شکلی عالی کنترل کرد و به آرتورو ویدال داد تا گل بزند. البته ضربه اول ویدال دفع شد و او در برگشت گل‌زنی کرد.

فیورنتینا در ابتدای نیمه دوم کنترل بازی را در دست گرفت. اما یوونتوس بود که در دقیقه 55 به گل رسید. کلودیو مارکیزیو هم طراح گل بود و هم زننده آن. او توپ را به ووچینیچ در کناره میدان داد و دویدن خود را به داخل محوطه جریمه ادامه داد و سانتر مهاجم مونته‌نگرویی را به گل تبدیل کرد.

سپس آندره‌آ پیرلو در دقیقه 67 روی پاس عالی ووچینیچ توپ را وارد دروازه بوروچ کرد.

یوونتوس که روی روند گل‌زنی قرار داشت در دقیقه 72 گل پنجم را هم زد. شوت پیرلو از راه دور مقابل پای سیمونه پادویین تازه‌وارد قرار گرفت و او در اولین ضربه‌ای که در این مسابقه به توپ زد با بغل پا دروازه حریف را گشود.

یووه با خونسردی بازی را ادامه داد و توانست سه امتیاز را از آن خود کند. آنها در فاصله ده هفته به پایان رقابت‌ها فاصله را با میلان صدرنشین کم کردند. فیورنتینا هم به رده شانزدهم سقوط کرد. آنها هفت امتیاز تا منطقه سقوط فاصله دارند.


»
مرتبط با : لیگ ایتالیا
 
 

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب