تبلیغات
جدیدترین اخبار ورزشی - پیروزی اوساسونا در غیاب نکونام
با ما به روز باشید
پیروزی اوساسونا در غیاب نکونام
نوشته شده توسط علیرضا فرهمندیان در ساعت 05:17 ب.ظاوساسونا بخت خوبی برای حضور در رقابت‌های اروپایی سال بعد دارد. آنها حتی می‌توانند به لیگ قهرمانان هم برسند.
  بازی دو تیم لوانته و اوساسونا در هوای آفتابی شهر والنسیا برگزار شد. بازی در نیمه اول آرام بود و اوساسونا در دقیقه 16 به گل رسید. رائول گارسیا که او را می‌توان بهترین بازیکن فصل اوساسونا دانست روی یک توپ برگشتی دروازه مونوا را گشود. لوانته در دقایق پایانی موقعیت‌های خوبی داشت که آندرس، دروازه‌بان اوساسونا آنها را مهار کرد.

اما اوساسونا در نیمه دوم حملات بیشتری نسبت به حریف داشت و در نهایت با گلی که نینیو روی پاس رائول گارسیا زد پیروزی خود را قطعی کرد.

به این ترتیب بخت اوساسونا برای رسیدن به رقابت‌های اروپایی بیشتر شد. آنها در حالی بردند که لوانته (تیم پنجم جدول) به خود آنها باخت، و اسپانیول (تیم هفتم فعلی) هم شکست خورد. به این ترتیب اوساسونا با 43 امتیاز ششم است و با حفظ این رتبه به لیگ اروپای فصل بعد راه می‌یابد. لوانته 44 امتیازی است و اسپانیول 40 امتیازی. آنها همچنین نیم‌نگاهی به لیگ قهرمانان دارند، هرچند که برای رسیدن به آن باید مالاگا، تیم چهارم که 47 امتیاز دارد را پشت سر بگذارند.

جواد نکونام در بازی حضور نداشت.

»
مرتبط با : لیگ اسپانیا
 
 

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب