تبلیغات
جدیدترین اخبار ورزشی - پیروزی پرگل دورتموند با درخشش کاگاوا
با ما به روز باشید
پیروزی پرگل دورتموند با درخشش کاگاوا
نوشته شده توسط علیرضا فرهمندیان در ساعت 06:18 ب.ظ

هفته بیست و هفتم بوندس لیگا آلمانبروسیا دورتموند با این برد فاصله خود را در صدر جدول با بایرن مونیخ به پنج امتیاز برگرداند.
   بروسیا دورتموند توانست در ورزشگاه راین انرگی، کلن را با شش گل در هم بکوبد و فاصله را در صدر جدول مجددا به پنج امتیاز برساند.

قهرمان فصل پیش بازی را خوب آغاز نکرد و بازیکنان پاس‌های اشتباه فراوانی دادند و در مناطق خطرناکی توپ را از دست دادند. در دقیقه 13 بود که آنها ناگهان به خود آمدند. سانتر مارتین لانیگ از سمت راست را میلیووی نوواکوویچ با ضربه سری چرخان وارد دروازه رومن وایدنفلر کرد که جای‌گیری بسیار بدی داشت.

دورتموند سپس بازی بهتری ارائه داد و دروازه میشاییل رنسینگ را بارها به خطر انداخت. در دقیقه 26 بود که لوکاس پیشچک روی سانتر عالی مارسل شلمتزر با ضربه سری ماهرانه دروازه رنسینگ را گشود.

دورتموند سوار بازی شد و البته کلن هم در دقیقه 38 موقعیت خوبی را از دست داد. لوکاس پودولسکی با وایدنفلر تک‌به‌تک شد اما ضربه بد او را دروازه‌بان دورتموند گرفت.

دورتموند در دقیقه 47 گل دوم را زد. سانتر پیشچک به شینجی کاگاوا رسید و او با ضربه‌ای دیدنی توپ را وارد دروازه رنسینگ کرد.

بازیکن ژاپنی به درخشش ادامه داد و در دقیقه 52 با پاس پشت پایی فوق‌العاده توپ را به روبرت لواندوفسکی رساند تا این بازیکن هم گل‌زنی کند.

ایلکای گون‌دوغان هم در دقیقه 79 نام خود را به لیست گلزنان افزود. روی حرکت یک و دوی او و کاگاوا بود که این ملی‌پوش آلمانی ترکیه‌ای‌تبار به‌آسانی گل چهارم را زد.

کاگاوا در دقیقه 80 گل پنجم را هم به ثمر رساند. او سانتر پیشچک را به گل تبدیل کرد.

در نهایت ایوان پریشیچ تازه‌وارد در دقیقه 84 گل آخر بازی را زد تا دورتموند بازی را شش بر یک ببرد و با 62 امتیاز و پنج امتیاز اختلاف با بایرن مونیخ در صدر جدول قرار بگیرد. کلن هم با 28 امتیاز چهاردهم است ولی با منطقه سقوط تنها یک امتیاز فاصله دارد.

»
مرتبط با : لیگ آلمان
 
 

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب