تبلیغات
جدیدترین اخبار ورزشی - اوون: فان‌پرسی بهترین بازیکن لیگ برتر است
با ما به روز باشید
اوون: فان‌پرسی بهترین بازیکن لیگ برتر است
نوشته شده توسط علیرضا فرهمندیان در ساعت 05:32 ب.ظمایکل اوون ستاره انگلیسی منچستریونایتد معتقد است که روبین فان پرسی، باید عنوان بهترین بازیکن فصل جزیره را مال خود کند.
  این ستاره هلندی این روزها در اوج فوتبالش است و در رقابتهای این فصل لیگ برتر 26 گل برای تیمش به ثمر رسانده و کمک زیادی به قرار گرفتن ارسنال در رده سوم جدول لیگ برتر نمود.

مهاجم منچستریونایتد گفت: « بهترین بازیکن فصل تا به اینجای کار؟ انتخاب من روبین فان پرسی است. »

او در ادامه تیم سال و برترین بازیکن جوان سال را هم انتخاب کرده و گفت:« نیوکاسل تا به اینجا نتایج فوق العاده ای گرفته. تیم سال؟ چند کاندید دارم ولی از نظر من آنها بهترین تیم امسال هستند. نیوکاسل، سوانسی، نوروویچ و تاتنهام هم 4 تیم برتر از نظر من در رقابتهای این فصل هستند.»

در ادامه اظهار داشت:« برترین بازیکن جوان سال؟ انتخاب تنها یک نفر، کار سختی است. او باید زیر 23 سال باشد. انتخاب من تیم کرول است.»

اون در ادامه اعلام کرد که تیم متشکل از 11 بازیکن برتراز نظر او، بازیکنی از یونایتد ندارد و سه بازیکن از سیتی را دراین تیم قرار داده. 3بازیکن هم از نیوکاسل در انتخاب تیم 11 نفره او جای دارند.

تیم منتخب فصل به انتخاب اوون بدین ترتیب است:فابریسیو کولوچینی، شیخ تیوته، دمبا با، جو هارت، کیل واکر، وینسنت کمپانی، لیتون بینز، داوید سیلوا ، اسکات پارکر، گرث بیل و روبین فان پرسی.»

»
 
 

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب