تبلیغات
جدیدترین اخبار ورزشی - پاس و تهدید به کناره گیری از لیگ دسته اول
با ما به روز باشید
پاس و تهدید به کناره گیری از لیگ دسته اول
نوشته شده توسط علیرضا فرهمندیان در ساعت 11:41 ق.ظقائم مقام باشگاه پاس همدان گفت: اگر کمیته انضباطی رای به تکرار بازی نساجی و استقلال صنعتی بدهد در 2 بازی باقی مانده لیگ شرکت نخواهیم کرد.
عدم اعلام رای دیدار نساجی مازندران و استقلال صنعتی که به دلیل حاضر نشدن نساجی لغو شده بود باعث به وجود آمدن حاشیه‌هایی شده است.

در این بین مسئولان پاس همدان که رقابت تنگاتنگی با نساجی برای صعود به پلی‌آف دارد معتقدند کمیته انضباطی باید رای به بازنده بودن نساجی بدهد، چرا که این تیم بی‌دلیل مقابل استقلال به میدان نرفته و چون خودشان مقصرند باید بازنده محسوب شوند.

عبدالحمید رمضانی، قائم مقام باشگاه پاس در این باره گفت: 2 ماه از تاریخ این بازی می‌گذرد، اما هنوز کمیته انضباطی رای خود را اعلام نکرده است. باشگاه پاس اعلام می‌کند چنانچه کمیته انضباطی رای به تکرار بازی بدهد تحت هیچ شرایطی در 2 بازی باقی مانده لیگ دسته اول شرکت نخواهد کرد.

وی گفت: اعضای تیم نساجی به دلیل تاخیری که داشتند به پرواز نرسیده‌اند و تقاضای هواپیمای چارتر کرده‌اند و به دلیل سابقه‌ای که در هواپیمایی دارم تحقق این موضوع ظرف 4 یا 5 ساعت غیر ممکن است. تنبلی و سهل انگاری از سوی مسئولان نساجی بوده که این تیم به دیدار با استقلال نرسیده است.

رمضانی عنوان کرد: قانون می‌گوید اگر تیمی به بازی نمی‌رسد تقاضای تعویق برای 24 ساعت می‌کند تا به بازی برسد، اما تیم نساجی این کار را انجام نداد و به اهواز سفر نکرد.

وی گفت: کمیته انضباطی بنا به دلایلی در اعلام رای خودداری می‌کند و در این میان حق تیم‌هایی مانند پاس، گهر زاگرس و ماشین سازی ضایع می‌شود. چرا کمیته انضباطی منتظر است ببیند نساجی در 2 بازی آینده چه نتایجی کسب می‌کند تا پس از آن رای خود را اعلام کند؟

قائم مقام باشگاه پاس تاکید کرد: موضع رسمی خود را به فدراسیون فوتبال در مورد این موضوع اعلام کرده‌ایم و باید قانون عملی شود. دوست نداریم در آغاز دور دوم ریاست کفاشیان، فدراسیون فوتبال دچار معضلی شود. از او می‌خواهیم شخصاً در مورد این موضوع وارد شده و سریع‌تر رای صادر شود.

وی در مورد وضعیت پاس گفت: یک سری مسائل مربوط به بخش فنی است که روز به روز بهتر می‌شویم. بخش دیگر به حمایت‌های استانی ارتباط داد. ما از امروز به حضور مسئولان در بازی‌ها و تمرینات و برطرف کردن مشکلات مالی بازیکنان نیاز داریم. اگر این اتفاق نیفتد هیچ تضمینی برای صعود به لیگ برتر وجود ندارد.

رمضانی افزود: به اهدافی که پس از تغییر کادرفنی به دنبال آن بودیم تقریباً رسیده‌ایم و بازیکنان و کادر فنی ما با جان و دل بازی می‌کنند و به این خودباوری رسیده‌اند که پاس می‌تواند دوباره لیگ‌برتری شود.


»
مرتبط با : لیگ دسته اول
 
 

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب