تبلیغات
جدیدترین اخبار ورزشی - رکورد ابراهیم‌زاده؛7شاگرد در لیست کی‌روش
با ما به روز باشید
رکورد ابراهیم‌زاده؛7شاگرد در لیست کی‌روش
نوشته شده توسط علیرضا فرهمندیان در ساعت 04:22 ب.ظکی‌روش در آخرین فهرست خود از بازیکنانی مثل محسن فروزان، سیامک کوروشی و پیام صادقیان دعوت کرده تا آن‌ها برای حضور در یک اردوی 4 روزه و مسابقه تیم ملی مقابل امارات همراه وی باشند.
 غیبت بازیکنان استقلال، پرسپولیس و سپاهان فرصتی است برای جوانان شاغل در فوتبال ایران است تا با شیوه کارلوس کی‌روش آشنا شوند.  
 نکته مهم این است که حالا آوازه سرمربی تیم ملی آنقدر بین بچه‌های تیم ملی پیچیده که همه سرشان را برای ملی‌پوش شدن می‌دهند. کی‌روش در فهرست جدید از امیرحسین صادقی مدافع تراکتور، قاسم دهنوی هافبک مس و محمد غلامی مهاجم داماش نیز دعوت به عمل آورده است. بازیکنانی که در دوره جدید تیم‌ملی کمتر فرصت ملی‌پوش شدن پیدا کرد‌ه‌اند. این لیست 18نفره 4 بازیکن از تراکتور دارد، 4 بازیکن از ذوب‌آهن، 2 بازیکن از مس، 2 بازیکن از نفت، یک بازیکن از فجرسپاسی، یک بازیکن از فولاد، یک بازیکن از سایپا، یک بازیکن از الامارات، یک بازیکن از داماش و یک بازیکن از الوصل.

 اما یکی از نکات جالب این فهرست تعداد زیاد بازیکنانی است که سابقه بازی زیر نظر منصور ابراهیم‌زاده را دارند. از شاگردان ابراهیم‌زاده نفراتی مثل خلعتبری، قاضی، صادقیان، حدادی‌فر، حاج‌صفی، ماهینی و گردان به تیم ملی دعوت شده‌اند. حاج‌صفی که حالا بازیکن تراکتور است قبلا در سپاهان شاگرد ابراهیم‌زاده بود، این تیم که تیم ملی «ب» ما هم نیست فرصتی برای جوان‌هایی است که عطش پیراهن سفید ملی را دارند. البته باتجربه‌ها هم عاشق جام جهانی 2014 هستند بازیکنانی مثل صادقی، نوری و غلامی... چرا که نه!
 
 اسامی بازیکنان دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:
 
محسن فروزان، شهاب گردان، حسین ماهینی، شجاع خلیل‌زاده، سیامک کوروشی، امیرحسین صادقی، احسان حاج‌صفی، قاسم حدادی‌فر، رضا حقیقی، پیام صادقیان، پژمان نوری، محمد غلامی، آرش افشین، کریم انصاری‌فرد، قاسم دهنوی، محمد قاضی، یعقوب کریمی و محمدرضا خلعتبری


»
مرتبط با : تیم ملی
 
 

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب