تبلیغات
جدیدترین اخبار ورزشی - اخبار کمیته انضباطی
با ما به روز باشید
اخبار کمیته انضباطی
نوشته شده توسط علیرضا فرهمندیان در ساعت 08:08 ب.ظباشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تهران به دنبال شکایت وحید طالب لو دروازه بان سابق خود به پرداخت 276 میلیون تومان جریمه محکوم شد.
    به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی این فدراسیون پس از بررسی همه جانبه پرونده شکایت وحید طالب لو از باشگاه استقلال به خاطر داشتن طلب 276 میلیون تومانی و برگزاری چندین جلسه در این باره با حضور این بازیکن، نمایندگان و وکلای باشگاه و مدارک، چک ها و دیگر اسناد موجود که طالب لو و باشگاه در اختیار دارند، باشگاه استقلال تهران به پرداخت 276 میلیون تومان مطالبات وحید طالب لو به انضمام هزینه دادرسی به میزان یک میلیون و 335 هزار تومان پس از وضع کسورات قانونی و رای این کمیته محکوم شد.

همچنین با توجه به اتفاقات و درگیری های دیدار تیم های فوتبال ابومسلم خراسان رضوی و استیل آذین در رقابت های لیگ دسته یک، خداداد عزیزی تا اطلاع ثانوی از همراهی تیم ابومسلم خراسان رضوی در دیدارهای رسمی محروم شد.

این مربی باید روز 10 اردیبهشت ماه برای ادای توضیحات در جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حاضر شود.

علاوه بر این، سیدمهدی حسینی سرپرست تیم ابومسلم به مدت 3 جلسه از همراهی تیمش در مسابقات رسمی محروم و به پرداخت مبلغ 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

ضمن اینکه مجید قدیمی بازیکن تیم ابومسلم خراسان رضوی نیز دو جلسه از همراهی تیمش در مسابقات رسمی محروم و به پرداخت مبلغ 2 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در ادامه رسیدگی به پرونده تخلفات تیم های لیگ برتری و براساس گزارش ناظران بازی و داوری دیدار تیم های سپاهان اصفهان و راه آهن تهران، محسن بنگر و تماشاگران سپاهان مرتکب تخلفاتی شدند که بر این اساس، محسن بنگر به مدت دو جلسه از همراهی تیمش در مسابقات رسمی محروم و به پرداخت مبلغ 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال همچنین به خاطر تخلفات تماشاگران باشگاه سپاهان اصفهان، این باشگاه را به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

 


»
مرتبط با : کمیته انظباطی
 
 

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب