تبلیغات
جدیدترین اخبار ورزشی - برنامه مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا
با ما به روز باشید
برنامه مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا
نوشته شده توسط علیرضا فرهمندیان در ساعت 08:10 ب.ظبا اعلام AFC برنامه جدید مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در فصل 2012 اعلام شد.
     پس از اعتراض فدراسیون فوتبال تیم‌های شرکت کننده در لیگ قهرمانان آسیا مبنی بر زمان برگزاری مسابقات مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در تاریخ نهم و دهم خرداد که با مرحله دوم گروهی و نهایی مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل در منطقه آسیا همزمان می‌شود، هفته گذشته کنفدراسیون فوتبال آسیا با تغییر این تاریخ کوتاه آمد. طبق اعلام جدید این کنفدراسیون مقرر شد مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در فصل 2012 یک هفته زودتر و در تاریخ دوم و سوم خرداد ماه سال جاری برگزار شود.

بر همین اساس و با اعلام امروز کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه دقیق مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها طبق برنامه زیر اعلام شد:

دوم خرداد:

تیم اول گروه اول – تیم دوم گروه سوم

تیم اول گروه سوم – تیم دوم گروه اول

سوم خرداد:

تیم اول دوم – تیم دوم چهارم

تیم اول گروه چهارم – تیم دوم گروه دوم

به این ترتیب در صورت صعود استقلال و سپاهان به مرحله حذفی رقابت‌ها (یک هشتم نهایی) این دو تیم باید دوم خرداد ماه به مصاف حریفانشان بروند و در صورتی که یکی از دو تیم در گروه خود اول و دیگری دوم شود (احتمالی که امکان رخ دادن آن زیاد است) دو تیم ایرانی برای مشخص شدن برنده باید در این روز با هم دیدار کنند تا صعود یک تیم ایرانی به مرحله یک چهارم از حالا قطعی باشد.

همچنین پرسپولیس که نتایج خوبی در لیگ قهرمانان آسیا امسال کسب کرده در صورت صعود از گروه چهارم، روز سوم خردادماه سال جاری برای رسیدن به جمع 8 تیم برتر آسیا به مصاف یکی از تیم‌های گروه دوم خواهد رفت.

دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی به صورت تک بازی و در خانه تیم‌های صدرنشین گروه‌های هشتگانه برگزار می‌شود.

 


»
 
 

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب